Sprzedaż kserokopiarek

Firma PC-NET od 1995 roku prowadzi serwis i sprzedaż kserokopiarek w Częstochowie. Zajmujemy się doradztwem w zakresie zakupu nowego sprzętu do biura. Nasi handlowcy dobiorą dla Państwa kserokopiarkę, która spełni wszystkie wymagania stawiane przez Państwa firmę. 

Decydując się na zakup urządzenia wielofunkcyjnego należy wziąć pod uwagę ilość planowanych kopii miesięcznie, jak również czy konieczny będzie wydruk kolorowy oraz jak często pojawi się potrzeba skanowania dokumentów. 

Warto też spojrzeć na urządzenie w perspektywie długodystansowej i zwrócić uwagę na późniejsze koszty eksploatacyjne. Niejednokrotnie większa inwestycja na początku przynosi też większe oszczędności podczas użytkowania.

Sprzedaż kserokopiarek Częstochowa - firma PC-NET

Podczas wyboru wielofunkcyjnego urządzenia do biura zapewnimy wszelkie niezbędne informacje dotyczące użytkowania, późniejszych wydatków na eksploatację i dostęp do części wymiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Wraz z zakupem kserokopiarki, otrzymujecie Państwo także dostęp do profesjonalnych usług serwisowych, które świadczymy dla naszych Klientów. 

Umowa serwisowa

Oferujemy Państwu możliwość podpisania umowy serwisowej, która zapewnia stałą opiekę nad urządzeniem. Dzięki umowie zyskują Państwo:

  • opiekę nad eksploatacją sprzętu biurowego
  • szybki czas reakcji serwisu
  • opiekę nad systemami operacyjnymi i oprogramowaniem
  • pomoc telefoniczną
  • opiekę nad istniejącą siecią komputerową

Awaria drukarki? Potrzebny serwis?

Serwisem urządzeń biurowych zajmujemy się już przeszło 20 lat. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli potrzebujecie Państwo szybkiej diagnozy i naprawy swojego sprzętu.

Potrzebujesz urządzenia do biura, materiałów eksploatacyjnych?​

Zapraszamy do sklepu on-line, w którym oferujemy urządzenia do biura (od drukarek, przez materiały eksploatacyjne, aż po sprzęt komputerowy i akcesoria biurowe). Pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Sprzedaż kserokopiarek
Sprzedaż kserokopiarek PC-NET Częstochowa, ul. Słonecznikowa 6b, tel. 793 900 878

Sprzedaż kserokopiarek Częstochowa - firma PC-NET - mapa dojazdu